KONSULTACJA

Konsultacja online przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy chcą w dogodny i szybki sposób uzyskać możliwie najwięcej praktycznych informacji i porad w zakresie prawidłowego odżywiania, codziennej diety, profilaktyki czy poprawy zdrowia. Spotykamy się online co zarówno dla mnie jaki i dla Ciebie niesamowicie ułatwia wymianę poglądów, informacji i rad w czasie rzeczywistym. Bez wychodzenia z domu możesz ze mną porozmawiać albo o Twoim sposobie odżywiania albo o etapie rozszerzania diety Twojego dziecka, w zależności od rodzaju konsultacji, który wybierzesz.  Według mnie szybka konsultacja online w obecnych czasach to najlepsza alternatywa dla klasycznej wizyty w gabinecie u dietetyka. Nie przygotuję dla Ciebie diety, za to dostarczę Tobie wszystkich niezbędnych informacji żeby Twój codzienny jadłospis lub jadłospis Twojego dziecka był optymalny, prawidłowo zbilansowany i do tego bardzo smaczny!

 • wybierz konsultację online dla dorosłych, podczas której porozmawiamy o wszystkich aspektach odżywiania, odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości z zakresu codziennej diety oraz skoryguję ewentualne błędy żywieniowe, które popełniasz lub pochwalę za dotychczasowe prawidłowe wybory dietetyczne. Zbadam również Twój dotychczasowy jadłospis pod kątem problemów zdrowotnych jeżeli takie posiadasz.
 • wybierz konsultację online w zakresie rozszerzania diety dziecka, podczas której podpowiem Tobie kiedy najlepiej rozpocząć ten kluczowy etap w życiu każdego malucha,  wyznaczę kolejność wprowadzania produktów spożywczych, wyjaśnię technikę ich podawania i podzielę się moim ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Praktyczne rady to mój priorytet!

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ ONLINE

Wypełniasz i przesyłasz elektroniczny mini-formularz, w którym zaznaczasz m.in. preferowany dzień i godzinę konsultacji oraz formę komunikacji dla naszego spotkania online.

  mam na imię:

  wybieram konsultację:

  wybieram dzień i godzinę:

  mój adres e-mail to:

  Po otrzymaniu od Ciebie formularza niezwłocznie skontaktuję się z Tobą mailowo w celu ustalenia wszystkich szczegółów czyli dogodnego terminu oraz wyboru komunikatora np. Skype’a, Teams’a lub Zoom’a dla naszej konsultacji online.

  Wybierając konsultację dla dorosłych będziesz miała/miał możliwość porozmawiać ze mną o wszystkich aspektach odżywiania, odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości z zakresu codziennej diety oraz skoryguję ewentualne błędy żywieniowe, które popełniasz lub pochwalę za dotychczasowe prawidłowe wybory dietetyczne. Zbadam również Twój dotychczasowy jadłospis pod kątem problemów zdrowotnych jeżeli takie posiadasz.

  Wybierając konsultację w zakresie rozszerzania diety dziecka będziesz miała/miał możliwość porozmawiać ze mną o wszystkich aspektach tego szczególnego okresu w życiu każdego dziecka i także rodzica. Podpowiem Tobie kiedy najlepiej rozpocząć rozszerzanie diety u dziecka, wyznaczę kolejność wprowadzania produktów spożywczych, wyjaśnię technikę ich podawania i podzielę się moim ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Wszystko to sprawi, że razem z dzieckiem będziesz cieszyć się nowym etapem w jego życiu w miejsce zamartwiania się jak przez ten etap przebrnąć.

  Bez względu na odległość w kilometrach która nas dzieli, jestem zawsze blisko Ciebie! 🇬🇧 🇨🇮 🇺🇸 🇨🇦 🇩🇪 🇸🇪 🇦🇽

   


  W Warszawie możesz spotkać się ze mną osobiście,
  zapisując się na wizytę w