DIETA ONLINE

Opieka dietetyczna online różni się od opieki dietetycznej „na miejscu” w poradni, tym iż wszystkie niezbędne informacje do skomponowania diety i późniejszego nadzorowania procesu odchudzania, uzyskuję przez Internet (formularze online, maile, Skype). Skuteczność natomiast pozostaje na poziomie opieki dietetycznej „na miejscu”, czyli 100 % 🏆.

Jestem gotującym dietetykiem, dzięki temu dieta którą opracuję dla Ciebie, będzie nie tylko prawidłowo zbilansowana pod kątem kalorii, białka, tłuszczu, węglowodanów, witamin i składników mineralnych, ale również skomponowana z dań, które są smaczne i łatwe w przygotowaniu.

To Ty decydujesz, czy będzie to dieta wegetariańska, wegańska lub klasyczna z daniami mięsnymi.

Przy komponowaniu diety biorę pod uwagę nie tylko Twoje umiejętności kulinarne, styl życia, poziom aktywności fizycznej, ale również wyniki Twoich badań, dostępność składników spożywczych z których komponuję dania oraz Twój smak i gust kulinarny.

Opieka dietetyczna online trwa 30 lub 100 dni, przez cały ten okres masz możliwość stałego, mailowego kontaktu ze mną, na bieżąco odpowiadam na wszystkie Twoje pytania i rozwiewam wątpliwości odnośnie do stosowanej diety. W ten sposób, mogę w pełni kontrolować prawidłowy przebieg diety, zapewniający osiągnięcie wyznaczonego celu. W przypadku pakietu 100 dni, dodatkowo przez Skype’a przeprowadzam z Tobą zarówno wizytę wstępną, jak i wszystkie wizyty kontrolne.

 • Mailowo otrzymujesz do wypełnienia kartę preferencji smakowych oraz formularz żywieniowy,
 • Dieta składa się z 7 zestawów,
 • Otrzymujesz wymienniki do diety,
 • Masz stały kontakt mailowy ze mną przez 30 dni,
 • W razie konieczności modyfikuję dla Ciebie dietę.
 • Wizytę wstępną przeprowadzam z Tobą na Skype’ie,
 • Dieta składa się z 7 zestawów,
 • Otrzymujesz wymienniki do diety,
 • W razie konieczności modyfikuję dla Ciebie dietę,
 • Otrzymujesz dodatkowe przepisy,
 • Masz stały kontakt mailowy ze mną przez 100 dni,
 • Co 2 tygodnie spotykamy się na Skype’ie na wizycie kontrolnej.

JAK SKORZYSTAĆ Z OPIEKI DIETETYCZNEJ ONLINE

Wypełniasz i przesyłasz elektroniczny mini-formularz, w którym zaznaczasz m. in. z którego pakietu chcesz skorzystać.

mam na imię:
mój adres e-mail to:
moim celem jest:
wybieram pakiet:

Po uiszczeniu na koncie Poradni opłaty (numer konta otrzymujesz w mailu) przystępuję do działania.

Wybierając pakiet 30 dni, na swoją skrzynkę mailową, otrzymujesz kartę preferencji smakowych oraz formularz żywieniowy – dwa dokumenty do wypełnienia, pozwalające mi zapoznać się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami do skomponowania, optymalnej pod każdym względem, diety dla Ciebie.

Przy wyborze pakietu 90 dni, nie wysyłam do Ciebie formularzy, natomiast wszystkie niezbędne informacje, uzyskuję podczas wstępnej wizyty na Skype’ie. Po otrzymaniu diety rozpoczyna się nasz kontakt mailowy (pakiet 30 dni) lub mailowy oraz przez Skype’a (pakiet 100 dni). Dzięki czemu, bez względu na odległość w kilometrach która nas dzieli, jestem zawsze blisko Ciebie! 🇬🇧 🇨🇮 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 🇺🇸  🇨🇦 🇩🇪 🇸🇪 🇦🇽

Dieta składa się z 7 zestawów dziennych (w skład każdego z zestawów wchodzi: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), co nie oznacza, że jest tylko na 7 dni. Do diety otrzymujesz wymienniki (skrobiowe, mięsne, nabiałowe, rybne, warzywne, owocowe), dzięki wymiennikom masz możliwość samodzielnej modyfikacji diety (np. w zestawie nr 1 na obiad masz zaproponowany makaron pełnoziarnisty w sosie pomidorowym z cukinią i indykiem, to dzięki wymiennikom wiesz, że makaron możesz wymienić na ryż, indyka na odpowiednią ilość ryby, a sos pomidorowy z cukinią na odpowiednią ilość kapusty kiszonej z marchewką  i tym sposobem masz już inny obiad, nie zaburzając ilości kalorii,  węglowodanów, tłuszczu i białka w posiłku). Dzięki systemowi wymienników dieta może być stosowana, aż do osiągnięcia zamierzonego celu, przez dowolnie długi okres.

 

przykładowy dzień diety

W Warszawie możesz spotkać się ze mną osobiście, zapisując się na wizytę w Klinice